image

Evsel Çatı Üstü Solar Sistemleri

Evsel Çatı Üstü Solar Sistemler

Konutunuzun çatısına monte edeceğimiz solar paneller, evinizde uygun bir noktaya yerleştireceğimiz bir inverter, kablolama ve çift yönlü sayaç montajı… Hepsi bu kadar. 2013 yılından beri onlarca çatı üstü güneş enerji sistemi kuran Entegro çatınıza ve konutunuzun diğer bölümlerine zarar vermeden konutunuza entegre ev solar enerji sisteminin kurulumunu tamamlar.

Firmamız ev çatı üstü solar enerji sistem kurulumlarında A-Z’ye şu hizmetlerin hepsini yerine getirir:

  • Keşif,
  • Sistem tasarımı,
  • Elektrik dağıtım kuruluşu başvuruları,
  • Proje / onay süreçleri

EVİNİZ ÇATISINI EMANET EDECEĞİNİZ EKİBİ DİKKATLİ SEÇİNİZ

Konut güneş enerjisi sistemlerinde en hassas konu evinizin çatısıdır. Tecrübeli bir solar kurulum firması ile çalışın, hayaliniz kabusa dönüşmesin.

KATLANDIĞINIZ MALİYETİN KARŞILIĞINI ALMALISINIZ

Konut çatılarında solar enerji panelleri yerleştirmek detaylı bir keşif ve projelendirme ister. Alan dardır. Yanlış projelerle yatırımınız çöp olmasın. Güneş enerjisi işinizi profesyonellere bırakınız..

SOLAR ENERJİ DOĞA DOSTUDUR. AYNI ZAMANDA ESTETİK DE OLMALIDIR

Konut tipi solar enerji sisteminin ekipmanları ve montaj işçiliği evinizin estetiğine uygun olmalıdır. Binanız zara görmelidir. Kaş yapacağım derken göz çıkarılmamalıdır.

Evsel Çatı Üstü Güneş Enerji Sistemleri Kurulumunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev çatılarında güneş paneli monte edilecek alan dardır ve bunların büyük bir bölümü direkt olarak güneye bakmaz. Baca ve çatı katı gibi yapılar kullanılabilir çatı alanını gölgede bırakabilir. Bu bakımdan konut güneş enerjisi bakımından detaylı bir keşfe konu olmalıdır.

Çatıya monte edilecek güneş paneli sayısının az olması nedeniyle yüksek güçlü ya da monokristal panel tercih edilmelidir.

Ev çatı solar enerji sistemlerinde inverter seçimi de önemli bir faktördür. Seçilecek inverterin teknik özellikleri direkt olarak solar enerji sisteminin verimini ve yatırım getirisini etkiler. Optimizer’li sistemler yüksek verim ve güvenlik açısından ev çatı solar enerji uygulamalarında tercih edebilir.

Çatılar yalıtım açısından konutların en hassas bölümlerindendir. Konut solar enerji sistemlerinde konstrüksiyon – montaj ekipmanlarının ve güneş paneli montajının bu konuda deneyimli bir ekip tarafından yapılması gerekir.

Konut güneş enerjisi sistemlerinde yatırımcının işletme sırasında sistemin uzaktan takibi, bakım/onarım ve elektrik dağıtım kuruluşu faturalandırma işlemlerinin kontrolü için uzman bir ekiple çalışmaya devam etmesinde fayda vardır.

Firmamız bu süreçlerin tamamında müşterisine yüksek kalite standartlarıyla hizmet vermek için çalışmaktadır.

Ücretsiz keşif için hemen iletişime geçin!

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: 10005. Sk. No: 3, 35865 İtob Osb/Menderes/İzmir

ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma: 09.00 – 17.30

Bize Ulaşın